Boekenkast mangohout A12479
Kast mangohout
Hoe leuk is deze kast? Mangohout met staal en louvre deuren. Met de afmeting van 193*78*41 cm is er altijd wel een klein muurtje waar u deze kast kunt zetten.
Het mangohout heeft een robuuste uitstraling en past perfect in een industrieel interieur.
Mangohout kasten afwerking
Bij Houtmijn krijgt u topkwaliteit voor bodemprijzen. Omdat wij onze meubels zelf in India laten maken kunnen wij deze mango meubels voordelig aanbieden. Met ruim 20 jaar ervaring in de meubelimport weten wij precies welke kwaliteit er te koop is in India. Alle mangomeubels die momenteel op de markt zijn hebben een vintage afwerking. En dat houdt gewoon letterlijk in dat niet altijd alles even recht is. U kunt bij Indiase meubels niet verwachten dat planken op de millimeter recht zijn afgezaagd.
Meubels uit India worden voor een groot deel met de hand gemaakt door timmerlieden die het vak in de praktijk hebben geleerd. Geavanceerde machineparken in meubel fabrieken zijn er zelden. Op de foto's bij de producten kunt u de afwerking duidelijk zien. Als die vintage afwerking iets te grof is, dan is onze collectie industriële meubels misschien beter geschikt. De vintage afwerking van de mangohouten planken en het metaal is juist wat de meubels hun charme geven.
✔ In voorraad
Direct leverbaar
Gewicht (kg) | 71 |
---|---|
Materiaal | Mangohout |
Stijl | Industrieel |
Montage | Dit meubel wordt gemonteerd geleverd |
Staat | Nieuw |
Hoogte (cm) | 193 |
Diepte (cm) | 48 |
Breedte (cm) | 72 |
Kleur | Naturel |
Collectie | Bekijk alle mango meubels |
Bezorgen duurt 1 tot 10 dagen
Indien een artikel op voorraad is duurt het afleveren in Nederland 1 tot 10 dagen, afhankelijk waar het naar toe moet.
De vervoerder gaat vanzelf contact met u opnemen. Meer info ontvangt u na het bestellen.
Voor België houden we ongeveer 14 dagen aan. Voor Texel leveren we bij Noordkop transport in Den Helder.
Om de kosten laag te houden kiezen wij standaard voor basis 1 mans bezorging voor € 39,95.
De chauffeur brengt de meubels netjes bij u binnen maar kan in sommige gevallen wat hulp van u gebruiken.
Afhalen
Ophalen van uw order kan op meerdere dagen, die informatie ontvangt u na het bestellen. Vaste afhaal tijden
zijn er op maandag, woensdag en zaterdag of anders in overleg per e-mail. Houdt rekening met de afmetingen!
Bekijk deze meubels ook even !
-
Boekenkast mangohout met deur€ 379,00
-
Mango boekenkast met lades€ 399,00
-
Boekenkast mangohout A12480Normale prijs € 765,00 Speciale prijs € 729,00
-
Open kast industrieel 7275Normale prijs € 579,00 Speciale prijs € 539,00
-
Industriële boekenkast met ladderNormale prijs € 1.135,00 Speciale prijs € 1.075,00
-
Industriële boekenkast mangohout 15110Normale prijs € 899,00 Speciale prijs € 829,00
-
Boekenkast 190*60*35 cm Metro 1 deur€ 495,00
-
Boekenkast mangohout 200*100 cmNormale prijs € 479,00 Speciale prijs € 449,00
-
Boekenkast City 190*60*35 met deur€ 465,00