U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Productbeschrijving
Dressoir / tv meubel mangohout
De afmeting van dit dressoir is: Breed 190 cm, diep 45 cm en de hoogte is 70 cm. De afmeting is bijzonder want nu kan dit meubel een hoge tv kast zijn en tegelijkertijd een laag dressoir. De hoogte van het openvak is 14 cm
Het mangohout heeft een handmatige bewerking ondergaan. Het hout is geborsteld, nerven en groeven hebben hier en daar een iets donkere kleur ingewassen gekregen waardoor het hout tot leven komt.
Mangohouten meubels afwerking
Veel Indiase tv meubels worden met de hand gemaakt en het is daarom dat wij het vintage karakter van deze meubels benadrukken. Dit houdt letterlijk in dat niet altijd alles even recht is. Op de foto is dit te zien.
Bij Houtmijn koopt u de beste kwaliteit mangohouten dressoirs en altijd voor een hele scherpe prijs. Met onze lange jaar ervaring in zaken doen met India kunnen wij zeggen dat onze kwaliteit top is! Maar het zijn Indiase meubels en de afwerking is gewoon wat robuuster dan bijvoorbeeld bij onze industriële meubels van acaciahout.
Daar is de prijs ook naar. Mocht u besluiten een zware TV op het bovenblad te zetten, houd er dan rekening mee dat de bovenplank door buigt.
Al met al is dit een mooi tv dressoir, dat door het vintage karakter en industriële uitstraling wel sfeer in huis brengt.
Extra informatie
Collectie | |
---|---|
Gewicht | 55 |
Materiaal | Mangohout |
Stijl | Industrieel |
Montage | Dit meubel wordt gemonteerd geleverd |
Hoogte (cm) | 70 cm |
Diepte (cm) | 45 cm |
Breedte (cm) | 190 cm |
Kleur | Naturel |