<![CDATA[Complete woonkamers]]> https://www.houtmijn.nl/complete-woonkamers Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000 Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[TV meubel 130*45*50 cm Metro ]]> https://www.houtmijn.nl/tv-meubel-industrieel-betonlook-130cm
€ 369,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Boekenkast Havana]]> https://www.houtmijn.nl/boekenkast-havana

Normale prijs: € 595,00

Aanbiedingsprijs: € 549,00

]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Bureau Havana]]> https://www.houtmijn.nl/buro-havana
€ 449,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Bankje Havana 170cm]]> https://www.houtmijn.nl/bankje-havana-170cm
€ 210,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Salontafel Havana met laden]]> https://www.houtmijn.nl/salontafel-havana-met-laden
€ 369,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[TV kast Havana 200cm]]> https://www.houtmijn.nl/tv-kast-havana-200cm
€ 559,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[TV kast Havana 160cm]]> https://www.houtmijn.nl/tv-kast-havana-160cm
€ 465,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Kast Havana]]> https://www.houtmijn.nl/kast-havana
€ 629,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Dressoir Havana 160cm]]> https://www.houtmijn.nl/dressoir-havana-160cm
€ 629,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Eettafel Havana 200cm]]> https://www.houtmijn.nl/eettafel-havana-200cm
€ 479,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Dressoir Havana 200cm]]> https://www.houtmijn.nl/dressoir-havana-200cm
€ 749,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Verso dressoir]]> https://www.houtmijn.nl/verso-dressoir

Normale prijs: € 519,00

Aanbiedingsprijs: € 415,20

]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Verso TV meubel acacia 165]]> https://www.houtmijn.nl/verso-tv-meubel-acacia-165

Normale prijs: € 385,00

Aanbiedingsprijs: € 308,00

]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[TV meubel acacia 190]]> https://www.houtmijn.nl/verso-tv-meubel-acacia-190

Normale prijs: € 475,00

Aanbiedingsprijs: € 380,00

]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Bankje Farmer 170 cm]]> https://www.houtmijn.nl/bankje-farmer-170-cm

Normale prijs: € 159,00

Aanbiedingsprijs: € 127,20

]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Bankje Farmer 140 cm]]> https://www.houtmijn.nl/bankje-farmer-140-cm

Normale prijs: € 139,00

Aanbiedingsprijs: € 111,20

]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Eettafel Farmer 160*90]]> https://www.houtmijn.nl/eettafel-farmer-160-90

Normale prijs: € 329,00

Aanbiedingsprijs: € 263,20

]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Eettafel Farmer 190*100]]> https://www.houtmijn.nl/eettafel-farmer-190-100

Normale prijs: € 375,00

Aanbiedingsprijs: € 300,00

]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[TV meubel 220*45*50 cm Metro ]]> https://www.houtmijn.nl/tv-meubel-industrieel-betonlook
€ 599,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[TV meubel 180*45*50 cm Metro ]]> https://www.houtmijn.nl/tv-meubel-industrieel-betonlook-180cm
€ 475,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Boekenkast 190*60*35 cm met laden Metro ]]> https://www.houtmijn.nl/boekenkast-industrieel-met-lade-metro
€ 519,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Dressoir 150*80*45 cm Metro ]]> https://www.houtmijn.nl/dressoir-industrieel-150cm-betonlook
€ 669,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Dressoir 200*80*45 cm Metro ]]> https://www.houtmijn.nl/dressoir-industrieel-200cm-betonlook
€ 795,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Boekenkast 190*60*35 cm met planken Metro ]]> https://www.houtmijn.nl/boekenkast-industrieel-metro
€ 299,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Kast 140*90*35 cm Metro]]> https://www.houtmijn.nl/kast-industrieel-metro
€ 549,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Salontafel 110*70*41 cm Metro betonlook]]> https://www.houtmijn.nl/salontafel-industrieel-110-metro
€ 298,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Bijzettafel 50*50*50 cm Metro betonlook]]> https://www.houtmijn.nl/bijzettafel-industrieel-50-metro
€ 159,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Eettafel industrieel betonlook Metro]]> https://www.houtmijn.nl/eettafel-industrieel-metro
€ 385,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Boekenkast 190*60*35 cm Metro 1 deur]]> https://www.houtmijn.nl/boekenkast-deur-industrieel-metro
€ 465,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Salontafel 110*70*46 Metro hout]]> https://www.houtmijn.nl/salontafel-industrieel-metro-hout
€ 349,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Bijzettafel 50*50*50 cm Metro hout]]> https://www.houtmijn.nl/bijzettafel-industrieel-metro-hout
€ 165,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Salontafel met laden Metro]]> https://www.houtmijn.nl/industriele-salontafel-met-laden-metro
€ 439,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Salontafel set van tafels Metro]]> https://www.houtmijn.nl/industriele-salontafel-set-van-2
€ 319,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Bijzettafels set van drie Metro ]]> https://www.houtmijn.nl/industriele-bijzettafeltjes-metro
€ 349,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Buro Farmer 150 cm]]> https://www.houtmijn.nl/buro-farmer

Normale prijs: € 499,00

Aanbiedingsprijs: € 399,20

]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Hoektafel Farmer]]> https://www.houtmijn.nl/hoektafel-farmer

Normale prijs: € 149,00

Aanbiedingsprijs: € 119,20

]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Eettafel industrieel metaal / hout Metro]]> https://www.houtmijn.nl/eettafel-industrieel-metro-hout
€ 355,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Dressoir 110*80*45 cm Metro]]> https://www.houtmijn.nl/industrieel-dressoir-110-cm-metro
€ 549,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Sidetable Metro in twee maten]]> https://www.houtmijn.nl/industriele-sidetable-metro
€ 205,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Hoektafel acaciahout]]> https://www.houtmijn.nl/silver-hoektafel
€ 149,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Industriele sidetable Havana]]> https://www.houtmijn.nl/industriele-sidetable-havana
€ 255,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Industrieel tv rek 130 Havana]]> https://www.houtmijn.nl/industrieel-tv-rek-130-havana
€ 299,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Paris boekenkast 027]]> https://www.houtmijn.nl/landelijke-kast-027

Normale prijs: € 999,00

Aanbiedingsprijs: € 799,20

]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Salontafel Havana groot]]> https://www.houtmijn.nl/salontafel-havana-79
€ 169,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Salontafel Havana klein]]> https://www.houtmijn.nl/salontafel-havana-68
€ 139,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Industrieel tv rek 160 Havana]]> https://www.houtmijn.nl/industrieel-tv-rek-160-havana
€ 345,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Landelijke vitrinekast 2425]]> https://www.houtmijn.nl/landelijke-vitrinekast-2425

Normale prijs: € 1.440,00

Aanbiedingsprijs: € 995,00

]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Dressoir Farmer 165 cm met kleine schade]]> https://www.houtmijn.nl/dressoir-farmer-165cm

Normale prijs: € 579,00

Aanbiedingsprijs: € 399,00

]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Industrieel boekenrek Havana hoog]]> https://www.houtmijn.nl/industrieel-boekenrek-havana-hoog
€ 379,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000
<![CDATA[Eettafel Tokio 180cm]]> https://www.houtmijn.nl/eettafel-tokio-180cm
€ 339,00
]]>
Sun, 21 Apr 2019 20:26:34 +0000