
Barkast industrieel met schuifdeur | 110 cm
Deze industriële barkast biedt ruimte voor 16 flessen, 6 open vakken en een handige lade. Er is plek genoeg voor al uw favoriete dranken. Daarnaast beschikt de kast over een karakteristieke schuifdeur met daarachter drie extra opbergvakken.
Naast deze variant is dit model ook leverbaar als industriële drankkast met een zwarte schuifdeur.
Afmetingen
Hieronder vindt u de gedetailleerde afmetingen van deze barkast:
| Totale afmeting | 110 cm breed x 40 cm diep x 145 cm hoog |
| Open vakken links | ca. 31 cm hoog (bovenste vak +7 cm achter plint) |
| Open vakken rechts | ca. 24 cm hoog |
| Flessenvakken | ca. 12 cm x 12 cm (vierkant) |
| Binnenmaat lade | 50,5 cm breed x 28 cm diep x 14 cm hoog |
Bewaar uw wijn op de juiste manier
Door uw wijn liggend te bewaren in deze kast, voorkomt u dat de kurk uitdroogt en er zuurstof bij de wijn komt. Bovendien liggen de flessen in de vakken relatief donker, wat de kwaliteit van de wijn ten goede komt.
Tip: In vooral oude wijn kan bezinksel zitten, vandaar dat het handig is om oude wijn ruim van tevoren uit uw barkast te halen en rechtop te zetten. Zo kan eventueel aanwezig bezinksel naar de bodem van de fles zakken. Open de wijn voorzichtig en giet hem in een karaf, zodat het bezinksel niet meekomt. Proost!
Montage is al geregeld
U hoeft zelf niet aan de slag met ingewikkelde handleidingen: deze barkast wordt volledig gemonteerd geleverd.
Mocht u de schuifdeur willen bijstellen, kan dit eenvoudig met een kleine steeksleutel. Zo staat uw nieuwe meubelstuk er altijd perfect bij.
✔ In voorraad
Direct leverbaar
Meer informatie
| Gewicht (kg) | 90 |
|---|---|
| Materiaal | Mangohout |
| Montage | Dit meubel wordt gemonteerd geleverd |
| Staat | Nieuw |
| Hoogte | 145 |
| Diepte | 40 |
| Breedte | 110 |
| Kleur | Mango-naturel-met-zwart-metaal |
| Collectie | Meer mangohouten kasten bekijken |
| Tips | Hoe kan je mangohouten meubels reinigen? |
Stel een vraag
Veelgestelde vragen