
Eetkamerbank met rugleuning
Deze eetkamerbank met rugleuning is uitgevoerd in een sterke antracietkleurige microvezelstof en heeft een heel goed zitcomfort.
De rugleuning zorgt ervoor dat je net wat langer comfortabel aan tafel blijft zitten.
De stof is zeer slijtvast en geschikt voor intensief gebruik.
Materiaal & uitvoering
- Bekleding: Microvezel
- Kleur: Antraciet
- Uitvoering: Met rugleuning
Afmetingen
| Breedte | 135 cm |
| Hoogte rugleuning | 87 cm |
Op = op!
Er is nog 1 bank leverbaar, nieuw uit de doos.
✔ Nog slechts
1 in voorraad
Meer informatie
| Gewicht (kg) | 32 |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Montage | Dit meubel wordt gemonteerd geleverd |
| Staat | Nieuw |
| Afmeting (cm) | 135 cm breed |
| Hoogte | 87 |
| Diepte | 65 |
| Breedte | 135 |
| Kleur | Antraciet |
| Collectie | Meer eettafelbankjes bekijken |
| Stoffering | Stof |
| Wieltjes (stoel) | Zonder wieltjes |
| Armleuning | Met armleuning |
| Onderstel (stoel) | Metaal |
| Zit hoogte (cm) | 48 cm |
| Zit diepte | 42 cm |
Stel een vraag
Veelgestelde vragen