
Eettafel Deens ovaal in de olie | B-keus
Bekijk deze mooie Deens ovale eettafel met een zwart mangohouten bovenblad en een stoer zwart metalen onderstel.
Het hout is zwart gebeitst en daarna twee keer in de zwarte olie gezet waardoor een mooie diepe zwarte kleur is verkregen.
Vintage Karakter & Afwerking
- Oliebehandeling: In de werkplaats behandeld met olie voor een perfecte beschermlaag en een diepzwarte kleur.
- Unieke look: De "Sawmarks" in het hout hebben een diepe antraciet kleur gekregen.
- Oppervlak: Redelijk glad door schuren en lakken, maar met een unieke, licht golvende uitstraling.
- Status: B-keus vanwege een kleine oneffenheid, die netjes is bijgewerkt en nauwelijks opvalt. (bekijk laatste foto)
Details & Maten
| Afmetingen (LxB) | 220 cm × 100 cm (loopt in naar 90 cm) |
| Dikte tafelblad | 3 cm (Swiss Edge / schuin aflopend) |
| Onderstel | Zwarte spinpoot (8x4 cm) |
| Onderhoud | Optioneel 1 keer per jaar zwarte olie; afneembaar met een vochtige doek. |
De tafel is door de combinatie van materialen en afwerking een juweel voor elke eetkamer.
De licht golvende afwerking van het hout geeft een stoere uitstraling. Houdt er rekening mee dat het blad dus niet strak is maar kleine glooiingen heeft.
✔ Nog slechts
0 in voorraad
Meer informatie
| Gewicht (kg) | 49 |
|---|---|
| Materiaal | Mangohout |
| Montage | Ongemonteerd: Simpele montage |
| Staat | Nieuw |
| Hoogte | 77 |
| Diepte | 100 |
| Breedte | 220 |
| Kleur | Zwart |
| Tafel vorm | deens-ovaal |
Stel een vraag
Veelgestelde vragen