
Ladekastje mangohout
Robuust ladekastje gemaakt van mangohout met staal. Het kastje is voorzien van 5 handige lades met handgrepen van zwart staal.
Het mangohout heeft een handmatige bewerking ondergaan. Het hout is geborsteld, nerven en groeven hebben hier en daar een iets donkere kleur ingewassen gekregen waardoor het hout tot leven komt.
Mangohouten ladekastje afmetingen
| Totale afmetingen | De totale afmetingen zijn: Breed 55 cm, hoog 115 cm en de diepte is 40 cm. |
| Frame | Het frame is van zwart metaal en dat is 5 centimeter breed. |
Afmeting van de laden (binnenmaat)
| De kleine lade | De kleine lade: breed 15 cm, hoog 17 cm, diep 30cm |
| De grote lade | De grote lade: breed 37,5 cm hoog 17 cm, diep 30cm |
Montage is al geregeld
✔ In voorraad
Direct leverbaar
Meer informatie
| Gewicht (kg) | 49 |
|---|---|
| Materiaal | Mangohout |
| Montage | Dit meubel wordt gemonteerd geleverd |
| Staat | Nieuw |
| Hoogte | 115 |
| Diepte | 40 |
| Breedte | 55 |
| Kleur | Naturel |
| Collectie | Bekijk alle ladekasten mangohout |
Stel een vraag
Veelgestelde vragen