
Dressoir van mangohout met zwarte schuifdeur
Een prachtig dressoir gemaakt van mangohout in combinatie met zwart staal. De schuifdeur is zwart afgewerkt en loopt op een stalen geleider.
Achter de schuifdeur bevindt zich een open vak met een legplank. Daarnaast is dit dressoir voorzien van maar liefst zes laden, wat u onwijs veel mogelijkheden geeft om spullen netjes en uit het zicht op te bergen.
Benieuwd naar meer varianten? Bekijk ons volledige assortiment mangohouten dressoirs in diverse maten en stijlen.
Afmetingen
| Totale afmeting | 130 cm breed x 40 cm diep x 85 cm hoog |
| Binnenmaat laden | 34 cm breed x 28 cm diep x 16 cm hoog |
| Bovenste open vak | 38 cm breed x 34 cm diep x 43 cm hoog |
| Onderste open vak | 38 cm breed x 34 cm diep x 33 cm hoog |
Montage is al geregeld
U hoeft zelf niet aan de slag met gereedschap: het dressoir wordt volledig gemonteerd geleverd.
U kunt de schuifdeur zelf bijstellen; dit kan eenvoudig met een kleine steeksleutel voor een altijd perfect resultaat.
✔ In voorraad
Direct leverbaar
Meer informatie
| Gewicht (kg) | 59 |
|---|---|
| Materiaal | Mangohout |
| Montage | Dit meubel wordt gemonteerd geleverd |
| Staat | Nieuw |
| Hoogte | 85 |
| Diepte | 40 |
| Breedte | 130 |
| Kleur | Combinatie-naturel-en-zwart-mangohout |
| Collectie | Meer mangohouten meubels |
| Tips | Hoe kan je mangohouten meubels reinigen? |
Stel een vraag
Veelgestelde vragen