-45%

Ronde Eettafel 120 cm – Zwart Mangohout met Stalen Onderstel

Deze ronde eettafel heeft een diameter van 120 cm en combineert een zwart mangohouten blad met een stevig stalen onderstel. Het ontwerp is strak en functioneel, geschikt voor dagelijks gebruik in diverse interieurstijlen.

Materiaal en Afwerking

Het tafelblad is gemaakt van massief mangohout en afgewerkt in een zwarte kleur. Het onderstel bestaat uit gepoedercoat staal, wat zorgt voor stabiliteit en een lange levensduur.

Afmetingen

Diameter: 120 cm
Hoogte: circa 78 cm

Montage

De tafel wordt geleverd in twee pakketten en is eenvoudig te monteren met de meegeleverde instructies en bevestigingsmaterialen.

✔ In voorraad

Direct leverbaar

€ 399,00
€ 219,00

Meer informatie

Gewicht (kg) 40
Materiaal Mangohout
Montage Ongemonteerd: Simpele montage
Staat Nieuw
Hoogte 78
Diepte 120
Breedte 120
Kleur Zwart
Tafel vorm Rond
Aantal zitplaatsen Geschikt voor 4 personen
Collectie Bekijk meer ronde eettafels van mangohout

Stel een vraag

Wat wilt u weten over dit product?

Veelgestelde vragen

  • Veel modellen zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen. De beschikbare afmetingen, kleuren, stoffen en materialen verschillen per model. Wij leveren uitsluitend de uitvoeringen die bij het product worden aangeboden. Bekijk de categoriepagina voor het volledige aanbod of kijk hieronder bij gerelateerde producten.
  • Basisbezorging vindt plaats met één chauffeur voor € 23,95. Hij brengt het meubel binnen en zet het op de gewenste plek, zolang daar geen trap aan te pas komt. Woont u op een verdieping met een lift? Dan gaat het meubel gewoon mee omhoog, mits het past. Het uitpakken doet u zelf. De chauffeur kan soms uw hulp nodig hebben bij het naar binnen brengen. Wilt u dat het meubel wordt uitgepakt, gemonteerd indien van toepassing en de verpakking wordt meegenomen? Kies dan voor full-service bezorging vanaf € 95,-. Dan komen er twee bezorgers die alles voor u regelen. Let op: bij zware meubels is levering via een trap meestal niet mogelijk. Twijfelt u? Neem dan even contact met ons op. Voor België houden we circa 14 dagen aan.
  • Ophalen van uw bestelling kan op meerdere dagen. Deze informatie ontvangt u na het bestellen. Houd rekening met de afmetingen van uw auto en het meubel.
  • Ja. Bezig met verbouwen of wacht u op een nieuwe vloer? Geef dit aan in het opmerkingenveld bij uw bestelling. Zodra u er klaar voor bent, neemt u contact met ons op via info@houtmijn.nl en plannen wij de levering in.

loader
Bezig met laden...