Tv meubel mangohout 200 cm

Dit tv meubel van mangohout heeft een praktische indeling en een rustige, industriële uitstraling. Het mangohout is licht geborsteld en afgewerkt met een subtiele vintage behandeling. Hierdoor ontstaat een iets diepere mangokleur waarbij de houtstructuur duidelijk zichtbaar blijft.

Het zwarte stalen onderstel zorgt voor een stabiele basis en geeft het meubel een strak contrast met het warme hout.

Afmetingen opbergruimte

  • Open vak: 48 cm breed, 16 cm hoog, 42 cm diep
  • Lade onder open vak (binnenmaat): 44,5 cm breed, 10,5 cm hoog, 35,5 cm diep
  • Drie grote lades (per lade): 44,5 cm breed, 23 cm hoog, 35,5 cm diep

De combinatie van open ruimte en gesloten lades maakt het meubel geschikt voor apparatuur, accessoires en spullen die je uit het zicht wilt houden.

✔ In voorraad

Direct leverbaar

€ 399,00

Meer informatie

Gewicht (kg) 49
Materiaal Mangohout
Montage Dit meubel wordt gemonteerd geleverd
Staat Nieuw
Hoogte 50
Diepte 45
Breedte 200
Kleur Mango-naturel-met-zwart-metaal
Collectie Meer meubels van mangohout bekijken
Tips Welk TV-meubel past bij mijn woonkamer?

Stel een vraag

Wat wilt u weten over dit product?

Veelgestelde vragen

  • Veel modellen zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen. De beschikbare afmetingen, kleuren, stoffen en materialen verschillen per model. Wij leveren uitsluitend de uitvoeringen die bij het product worden aangeboden. Bekijk de categoriepagina voor het volledige aanbod of kijk hieronder bij gerelateerde producten.
  • Basisbezorging vindt plaats met één chauffeur voor € 23,95. Hij brengt het meubel binnen en zet het op de gewenste plek, zolang daar geen trap aan te pas komt. Woont u op een verdieping met een lift? Dan gaat het meubel gewoon mee omhoog, mits het past. Het uitpakken doet u zelf. De chauffeur kan soms uw hulp nodig hebben bij het naar binnen brengen. Wilt u dat het meubel wordt uitgepakt, gemonteerd indien van toepassing en de verpakking wordt meegenomen? Kies dan voor full-service bezorging vanaf € 95,-. Dan komen er twee bezorgers die alles voor u regelen. Let op: bij zware meubels is levering via een trap meestal niet mogelijk. Twijfelt u? Neem dan even contact met ons op. Voor België houden we circa 14 dagen aan.
  • Ophalen van uw bestelling kan op meerdere dagen. Deze informatie ontvangt u na het bestellen. Houd rekening met de afmetingen van uw auto en het meubel.
  • Ja. Bezig met verbouwen of wacht u op een nieuwe vloer? Geef dit aan in het opmerkingenveld bij uw bestelling. Zodra u er klaar voor bent, neemt u contact met ons op via info@houtmijn.nl en plannen wij de levering in.

loader
Bezig met laden...