TV-meubel mangohout 145 cm |met naturel schuifdeuren

Dit prachtige tv-meubel van mangohout in combinatie met zwart staal. Het meubel is slim ingedeeld met twee schuifdeuren, een lade en een open vak voor uw apparatuur. Om uw kabels netjes weg te werken, is er achter in het open vak al een handig gat voor de bedrading voorzien.

De twee naturel schuifdeuren lopen soepel over een robuuste rails van zwart staal. Achter deze deuren vindt u extra opbergvakken met een legplank, waardoor u voldoende ruimte heeft om spullen uit het zicht op te bergen. Dankzij de warme kleur van het mangohout is dit meubel eenvoudig te combineren met diverse woonstijlen.

Afmetingen

De totale afmetingen van dit tv-meubel zijn: 145 cm breed x 40 cm diep x 55 cm hoog.

Montage is al geregeld

Dit TV-meubel wordt volledig gemonteerd geleverd. Na ontvangst is het nog een kwestie van uitpakken, neerzetten en genieten.

U kunt de schuifdeuren bijstellen, indien van toepassing. Dit kan eenvoudig met een kleine steeksleutel.

✔ In voorraad

Direct leverbaar

€ 379,00

Meer informatie

Gewicht (kg) 50
Materiaal Mangohout
Montage Dit meubel wordt gemonteerd geleverd
Staat Nieuw
Hoogte 55
Diepte 40
Breedte 145
Kleur Mango-naturel-met-zwart-metaal
Collectie Bekijk meer tv meubels mangohout
Tips Hoe kan je mangohouten meubels reinigen?

Stel een vraag

Wat wilt u weten over dit product?

Veelgestelde vragen

  • Veel modellen zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen. De beschikbare afmetingen, kleuren, stoffen en materialen verschillen per model. Wij leveren uitsluitend de uitvoeringen die bij het product worden aangeboden. Bekijk de categoriepagina voor het volledige aanbod of kijk hieronder bij gerelateerde producten.
  • Basisbezorging vindt plaats met één chauffeur voor € 23,95. Hij brengt het meubel binnen en zet het op de gewenste plek, zolang daar geen trap aan te pas komt. Woont u op een verdieping met een lift? Dan gaat het meubel gewoon mee omhoog, mits het past. Het uitpakken doet u zelf. De chauffeur kan soms uw hulp nodig hebben bij het naar binnen brengen. Wilt u dat het meubel wordt uitgepakt, gemonteerd indien van toepassing en de verpakking wordt meegenomen? Kies dan voor full-service bezorging vanaf € 95,-. Dan komen er twee bezorgers die alles voor u regelen. Let op: bij zware meubels is levering via een trap meestal niet mogelijk. Twijfelt u? Neem dan even contact met ons op. Voor België houden we circa 14 dagen aan.
  • Ophalen van uw bestelling kan op meerdere dagen. Deze informatie ontvangt u na het bestellen. Houd rekening met de afmetingen van uw auto en het meubel.
  • Ja. Bezig met verbouwen of wacht u op een nieuwe vloer? Geef dit aan in het opmerkingenveld bij uw bestelling. Zodra u er klaar voor bent, neemt u contact met ons op via info@houtmijn.nl en plannen wij de levering in.

loader
Bezig met laden...