
TV meubel visgraat 220 cm (B-keus)
Dit tv meubel van mangohout is uitgevoerd met een stijlvol visgraatpatroon op de laden.
Het meubel biedt voldoende opbergruimte en is door zijn breedte van 220 cm ideaal voor grotere tv-opstellingen. Dankzij het design is het goed te combineren met andere meubels uit de visgraat collectie.
Materiaal & uitvoering
- Materiaal: Massief mangohout
- Afwerking: Naturel en zwart met visgraat motief
- Indeling: 3 lades en 2 open vakken
- Lades: Greeploos met magneetsluiting
Afmetingen
| Breedte | 220 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 52 cm |
| Hoogte open vak | 21 cm |
Staat van het meubel
Dit betreft een B-keus model. De ladefronten kunnen licht bol staan, waardoor ze in sommige gevallen iets kunnen aanlopen. Mogelijk moet er iets van de zijkant van de lade geschaafd worden.
Andere kleine oneffenheden zijn onderdeel van deze mooie aanbieding.
Om deze reden is het tv meubel extra scherp geprijsd. Een goede keuze voor wie een robuust en stijlvol meubel zoekt tegen een aantrekkelijke prijs.
Montage
Het tv meubel wordt gemonteerd geleverd.
♲ B-keuze
Op voorraad
Meer informatie
| Gewicht (kg) | 69 |
|---|---|
| Materiaal | Mangohout |
| Montage | Dit meubel wordt gemonteerd geleverd |
| Staat | Nieuw uit de doos |
| Hoogte | 52 |
| Diepte | 45 |
| Breedte | 220 |
| Kleur | Combinatie-naturel-en-zwart-mangohout |
| Collectie | Meer mangohout meubels |
Stel een vraag
Veelgestelde vragen